FLIPO-FLOP-Kinetic-Fidget12-1920x1282.jpg

Flipsteris

FLIPSTERIS - tai naujas inovatyvus kišenėje telpantis antistresinis kinetinis žaislas, kuris gali sava eiga verstis, suktis, riedėti, kristi bei dar daug kitų įvarių triukų. 

Naujas, įdomus, linksmas, bei atpalaiduojantis kinetinis žaislas - FLIPSTERIS!

 

Iki smulkmenų išanalizuotas ir subalansuotas dizainas Flipsteriui leidžia verstis, riedėti, vartytis, suktis ir atlikti daugelį kitų hipnotizuojančių triukų!

 

FLIPSTERIS sukuria užburiantį efektą, kuris įtrauks ir vers išmokti vis kažką naują, bet tuo pačiu metu ramins bei leis akimirkai atitrūkti nuo kasdienės įtampos ir rutinos.​

Užsienyje plačiai žinomas ir populiarus naujasis "widget spiner'is" FLIPSTERIS
nepaliks abejingo nei vieno.  Vaizdo įrašas apačioje pristato nuostabiojo FLIPSTERIO veikimą!

FlipoFlipBringAWonderToYourDesktop_1056920.jpg

KAIp veikia flipsteris?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad FLIPSTERIS yra paprastas kvadrato formos žaisliukas, tačiau tai yra kruopščiai apskaičiuotas ir išpildytas svorio bei dizaino balansas, kuris paverčia šį kvadratėlį ypatingu. Įvaldžius tinkamą techniką ir prisilietimą FLIPSTERIS sukuria įspūdingus savaeigius judėjimus bei magiškai atrodantį efektą.

FLIPSTERIO didžiausias smagumas ir išskirtinumas yra tai, kad net ir ant lygaus paviršiaus jis gali nesustodamai jūdėt į priekį keičiant kūno svorio centrą ir išnaudojant savo kinetinę energiją. Savaeigio judėjimo trukmė priklauso nuo paviršiaus, prisilietimo stiprumo ir technikos, todėl galėsite varžytis su draugais kurio FLIPSTERIS toliau nuriedės!

Pirmąsyk išvydus atrodo, jog FLIPSTERIS labai lengvai ir paprastai įvaldomas žaislas, tačiau norint išnaudoti jo visas galimybes reikia perprasti ne vieną techniką ir lavinti įgūdžius, kas ne tik padaro šį žaislą užburiančiu, bet ir labai įtraukiančiu.

Pastumusi per silpnai - FLIPSTERIS neatsistos, per stipriai - neatsivers atgal! Visa žaidimo paslaptis yra perprasti teisingą techniką, kurią sudaro tinkamas žaislo paėmimo ir jėgos balansas. Kartais, kad žaislas judėtų ilgiau reikia mažiau jėgos nei gali pasirodyti. Šį fizikos dėsnių sukuriamą magišką efektą turi pajusti ir išpandyti kiekvienas!

FlipoFlipBringAWonderToYourDesktop_1056920.jpg

Išbandykite naujus triukus

FLIPSTERIS yra labai linksmas, smagus ir daug iššūkių sukeliantis žaidimas su kuriuo kiekvieną dieną galite atrasti vis naujus jo judesius, paleidimo techniką bei žaidimus. Būtent dėl šių priežasčių FLIPSTERIS Jums ilgai neatsibos, o išmokus ir atradus naujus triukus ne tik jausite pasitenkinimą, bet ir galėsite nušluostyti nosis draugams! :)

Štai keletas mūsų mėgstamiausių trukių:

1. STOP THE MOTION – triukas, kuriam reikia tobulos reakcijos. Jūsų tikslas užfiksuoti FLIPSTERĮ vertikalioje padėtyje naudojant pirštą arba delną.

stop the motion gif.gif

2. THROW IT IN THE AIR – šis triukas yra labai žaismingas ir atrodo įspūdingai. Šiam triukui atlikti reikia geros reakcijos bei miklių rankų. Norint išmesti FLIPSTERĮ į orą Jūsų ranka turi atsidurti po juo tinkamu laiku ir tinkamoje padėtyje.

throw it in the air gif (1).gif

3. REVERSE THE FLIPSTER – šis triukas yra labai sunkus ir tinka pažengusiems FLIPSTERIAMS. Jūsų tikslas yra tinkamu metu su tinkama jėga pastumti FLIPSTERĮ į priešingą pusę kol jis dar rieda. Čia svarbiausia tikslumas, tinkamas jėgos pasirinkimas ir pastūmimas.

reverse the flipster gif (1).gif

4. SPIN IT – turbūt lengviausias triukas, tačiau tikrai ne prasčiausias. Dėl savo kinetinių savybių FLIPSTERIS gali suktis netgi dvejomis padėtimis: vertikaliai arba horizontaliai. Taip pat FLIPSTERIS sukasi ilgiau nei moneta ar koks nors kitas žaislas, todėl šis triukas yra vienas smagiausių. Tiksli piršto padėtis paleidžiant yra raktas į sėkmingą sukimąsi.

spin it gif.gif

MASTER THE SKILL – prieš tai išvardinti triukai yra tik pradžia. Treniruokitės kasdien ir ne tik atraskite naujų triukų, bet ir pagerinę savo įgūdžius meskite draugams iššūkį tai atkartoti! 

Copy of flipsteris106 (glitch) (1).gif
FlipoFlipInMotion2_1056908_auto_x2.jpg

FLIPSTERIO DIZAINAS

FLIPSTERIS darytas, perdarytas ir tobulintas daugybę kartų kol pagaliau buvo pasiektas preciziškas svoris, forma, matmenys bei mastelis, kad žaislas būtų kinetinis ir galėtu pasiekti pastovų ir savitą judėjimą. 

Kiekvienas FLIPSTERIS yra pagamintas iš tvirto metalo, naudojant tikslaus apdirbimo metodą, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė.

d86b15daba639417c87ac0e64323c9ae_original.jpeg

FLIPSTERIO dizainas sukurtas ne tik kad būtų smagus žaisti, bet ir, kad būtų patogus visada turėti su savimi!

Stainless-Steel-Materials-Flipo-Flip-Kinetic-Desk-Toy-Pocket-Sized-Spinning-Toy_auto_x2.jp

Juodas, auksinis, sidabrinis - tai trys skirtingos spalvos, tam, kad kiekvienas rastu sau gražiausią bei tinkamiausią FLIPSTERĮ! :)

1 Black_auto_x2.jpg

JUODASIS FLIPSTERIS

1 Silver_auto_x2.jpg

SIDABRINIS FLIPSTERIS

1 Gold_auto_x2.jpg

AUKSINIS

FLIPSTERIS